Náš tým

Bc. Lenka Vyšková

ředitel Domova - +420 771 113 011 - reditel.ivancice@seniorgarden.cz

V oblasti sociálních služeb se pohybuje 9let. Několik let v Domovech pro seniory Anavita zastávala pozici sociální pracovnice. Zkušenosti jako oblastní manažer získala z dlouholeté spolupráce v rámci terénní služby osobní asistence pro Jihomoravský kraj.

Jitka Procházková

vrchní sestra - +420 601 502 237 - zdravotni.ivancice@seniorgarden.cz

Většinu svého profesního života pracovala v oblasti sociálních služeb jako zdravotní sestra. Dva roky pracovala na pozici vrchní sestry a vyzkoušela si také práci v ambulanci praktického lékaře.

Nikol Novotná, DiS.

sociální pracovnice - +420 601 002 652 - socialni.ivancice@seniorgarden.cz

Nikol Novotná je sociální pracovnicí našeho Domova. Pro sociální oblast se rozhodla po ukončení studia na Gymnáziu, protože se chtěla věnovat především práci s lidmi, která ji dodnes naplňuje. Byla zaměstnaná na Úřadě práce ČR – oddělení příspěvku na péči a dávek pro osoby se zdravotním postižením, kde poprvé přišla do úzkého kontaktu se seniory se zdravotními obtížemi v jejich přirozeném prostředí. Následně pracovala jako sociální pracovník na Městském úřadě. Práce se seniory je jí blízká a dává smysl jejímu životu.

Iva Fodorová

asistentka ředitelky - +420 725 405 690 - sekretariat.ivancice@seniorgarden.cz

Iva Fodorová posledních dvanáct let působila ve finančním sektoru. Dříve pracovala jako vedoucí sekretariátu ředitele Fakultní nemocnice Brno. Nyní pracuje jako asistentka ředitelky Domova a současně jako vedoucí pracovník.

Jiří Dušek

provozní ředitel - +420 725 499 999 - jdusek@seniorgarden.cz

Jiří Dušek má dlouholeté manažerské zkušenosti. Vlastní zkušenost s dostupností sociálních služeb ho dovedla k rozhodnutí vybudovat domov pro seniory, který by poskytoval služby podle jeho představ v důstojném prostředí s využitím všech současných geriatrických odborných znalostí. V letech 2010 -2017 vybudoval a vedl síť Domovů seniorů pod obchodní značkou Anavita. Domovy pod jeho vedením získaly řadu ocenění mimo jiné Certifikace Vážky a Cenu kvality. Pan Dušek byl v roce 2013 oceněn titulem Manager roku v sociálních službách.

Kateřina Dušková

regionální ředitel - +420 739 061 838 - kduskova@seniorgarden.cz